Pán Fico, splňte čo ste sľúbili!

Autor: Slavomír Karabinoš | 2.10.2012 o 8:02 | (upravené 2.10.2012 o 8:09) Karma článku: 27,95 | Prečítané:  4253x

„Ak budeme vo vláde garantujem, že zlodej so sekerou nebude silnejší ako zákon..." Toto nie sú slová Mariána Kotlebu, ale súčasného premiéra Róberta Fica. Tu je usvedčujúci dôkaz, volebný spot z roku 2002: http://www.youtube.com/.  Na danom videu je Róbert Fico mladší a zjavne aj viac nabudený, lebo dnes dáva od rómskej problematiky ruky preč. Dokonca sa z cca 16 200 členov strany SMER-SD nenašiel ani jediný schopný človek, ktorý by vystriedal slimačím tempom pracujúceho Miroslava Poláka. Tento študovaný matematik, sociálny pracovník a politológ sa utápal vo svojich analýzach a teoretických poučkách  natoľko, že výsledky jeho práce sú slušne povedané biedne. Dúfam, že Peter Polák dopadne lepšie. Vráťme sa však k Róbertovi Ficovi a jeho rečiam sladkým ako poľské krowky.

Tento muž zo železnou päsťou, ktorému nie je osud rómskych detí ľahostajný pokračuje: „Máme odvahu hovoriť aj o nezodpovednom raste rómskej populácie, aj keď budeme kritizovaní zahraničím sme pripravení robiť takú sociálnu politiku, ktorá bude vyžadovať od rodičov zodpovednosť za výchovu a životný štandard detí." 43,6% z rómskej populácie na Slovensku má menej ako 14 rokov!!!!! Opakujem ešte raz. V Slovenskej republike žije odhadom 380 000 Rómov a takmer polovica z nich má menej ako 14 rokov. Dovoľujem si teda pán premiér povedať, že nezodpovedný rast rómskej populácie pokračuje, čoho výsledkom je aj vysoký podiel mladých rómov bez reálnej možnosti na lepší život, pokojne by som ich nazval stratená generácia. 99% týchto rómskych detí nevidelo rodičov chodiť do pravidelného zamestnania - máme tu teda absenciu pozitívneho vzoru v rodine. Tieto deti mali nárok na obedy a školské pomôcky prakticky zadarmo, teda samotný systém ich naučil, že vystrčiť ruku a čakať na pomoc je prirodzené ako štyri ročné obdobia. A najlepšie na tom je, že to zahraničie ktoré nás kritizuje postupuje voči Rómom oveľa, ale oveľa tvrdšie. Belgičania vyhostili osadníkov zo Slovenska po jedinej noci strávenej v parku, Francúzi ich nepustili ani do parku, vyhostili ich už na železničnej stanici.

Svoj diabolský plán zakončuje Róbert Fico slovami: „Urobíme všetko preto, aby časovaná bomba rastu rómskej populácie nevybuchla..." Žiaľ, pán premiér, už vybuchla a dokonca bude ešte horšie! Ako prezrádza Prognóza vývoja rómskeho obyvateľstva v SR do roku 2025 „... počet Rómov presiahne do roku 2025 hranicu 530 tisíc, čo by znamenalo nárast o 39,5 % oproti súčasnému stavu." Čaká nás skutočný babyboom, na aký nie je Slovensko pripravené a čo je najsmutnejšie, nie sú na to pripravení ani samotní rodičia v osadách či getách. Samosprávy sú bezradné a uchyľujú sa k stavbe múrov, ktoré ako nová železná opona delia osadníkov od ostatných obyvateľov obce. Tých obyvateľov, ktorí už majú po krk toho, že sa večer boja ísť  po ulici, že sa boja vyvesiť bielizeň na vlastnom dvore. Oni vedia, že ak im na dvere zaklope zlodej so sekerou v ruke bude silnejší ako zákon. Ak to chcete zmeniť nemusíte pán Fico vymýšľať teplú vodu. Splňte to, čo ste sľúbili už pred desiatimi rokmi.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?